O nas

W opinii wielu placówek w Polsce jesteśmy najlepszą specjalistyczną poradnią psychologiczno-pedagogiczną świadczącą profesjonalną diagnozę oraz terapię trudności poznawczych.

Na czele naszego zespołu stoją: dr Urszula Sajewicz-Radtke – spec. psych. klinicznej i dr Bartosz M. Radtke – spec. psych. klinicznej – diagności i superwizorzy w zakresie diagnostyki psychologicznej, autorzy narzędzi stosowanych powszechnie w całym kraju i za granicą, szkoleniowcy, autorzy publikacji naukowych z zakresu psychologii klinicznej dziecka i psychologii edukacji, wykładowcy akademiccy. Nasz zespół skupia doświadczonych psychologów i pedagogów diagnostów, terapeutów kognitywnych, logopedów i neurologopedów oraz doradców zawodowych, którzy nieustannie doskonalą swoje kompetencje fachowe uczestnicząc w międzynarodowych kursach i szkoleniach.

Nasz zespół skupia doświadczonych specjalistów psychologii klinicznej, psychologów edukacji, pedagogów diagnostów, terapeutów kognitywnych i neurologopedów, którzy nieustannie doskonalą swoje kompetencje fachowe uczestnicząc w międzynarodowych kursach i szkoleniach. Specjalizujemy się w diagnozie i terapii zaburzeń neurorozwojowych w tym przyczyn trudności szkolnych.

Jako jedna z nielicznych poradni w kraju diagnozujemy dysleksję rozwojową również u osób dorosłych.